Чтв, 13/07/2017 - 14:07

Правила розіграшу призів

- більше 10-ти супер призів!!!

- головний приз - тижневий відпочинок для всієї сім'ї у СПА-комплексі "Трембіта"

Для участі:

✅ підтримуй фестиваль Птах на платформі Спільнокошту https://biggggidea.com/project/8-mizhnarodnij-dityachij-teatralnij-festival-ptah/ на суму 100 грн та отримай свій персональний квиток на участь у розіграші

✅ поділись записом про розіграш та відміть у коментарях трьох своїх друзів з хечтегом #грай_з_Птахом та отримай другий квиток у подарунок від фестивалю!

Виграй відпочинок для всієї сім'ї та підтримуй VIII театральний фестиваль "Птах"

Як діє розіграж:

- Ви слідкуєте за посиланням на сайт Спільнокошту, тиснете кнопку “Фондувати” вводете всі дані котрі просить система, та оплачуєте 100 грн (саме стільки коштує квиток для розіграшу). Після того як ви внесли гроші на сайт, ми це бачимо і кожного дня після 18:00 ми надсилаємо на Ваш емейл, Ваш лоторейний квиток, якщо ви ще й поділились записом в одній з трьох соціальних мереж* та відмітили трьох друзів у коментарях ми даруємо Вам додатковий лоторейний квиток**

*додатковий лоторейний квиток дарується тільки один, незалежно від того у якій з соціальних мереж було виконано всі пункти

** додатковий лоторейний квиток дарується лише у тому випадку, якщо ви внесли 100 грн на сайт Спільнокошту

- 20.07 о 18:00 ми закриваємо віртуальний розіграж і завдяки онлайн трансляції, на всіх сторінках соціальних мереж, всі ваші квитки поміщаємо у бокс для зберігання і запечатуємо до кінця розіграшу

- з 21.07 о 10:00 на фестивалі Птах стартує реальна реалізація квитків для розіграшу, кожен бажаючий зможе придбати квиток*, і тим самим внести кошти для фестивалю, та отримати свою частино з подвійного розіграшного квитка

* всі хто придбає квиток на фестивалі отримують тільки один квиток

-23.07 о 20:00 на закритті фестивалю Птах, з онлайн трансляцією, відбудеться розіграш призів

 

Головний приз розіграшу тижневий відпочинок у СПА-комплексі Трембіта.

Номер надається з 06.11.17 по 11.11.17 з харчуванням та процедурами.  

Ндл, 02/07/2017 - 12:49

Фестиваль Птах шукає фінансування!

Нагадуємо, що цього року фестиваль "Птах" відбудеться 21-23 липня! Але відбудеться він тільки завдяки Вашій підтримці! Ми збираємо кошти на харчування для учасників: 
https://biggggidea.com/…/8-mizhnarodnij-dityachij-teatraln…/

Для тих, кому цікаво дізнатися більше про "Птах" ми записали невеличке відео.

Просимо кожного долучитися до нашої акції: 
- можете репостом, або коментарем 
- можете безпосередньо коштами на сайті Спільнокошту. 
- можете вказати у коментарях людину котрій буде цікава наша ідея
- можете записати для нас відео-звернення з підтримкою і вказати посилання та хештеги.
Дякуємо Вам!
Творимо Птах разом!

Чтв, 29/06/2017 - 14:03

Дитяча театр-студія „Чіга-Біга”

Дитяча театр-студія „Чіга-Біга”

була створена 1 жовтня 2005 року в селі Нижнє Селище Хустського району на базі місцевого клубу та Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІст.
Основною ідеєю роботи у колективі є виховання активної, креативної, всебічно розвиненої особистості. Кожна вистава, яку грають діти побудована на довірі, дружніх стосунках та любові до театру, як поштовху до рішучих дій, що будуватимуть мисляче, позитивне суспільство.
Всі учасники театр-студії - це рушійна сила не лише села, але й району.
На фестивалі театральний колектив представить дві вистави:
«Смерть Тентажиля» за п'єсою М. Метерлінка у пятницю (21.07) о 18:00 -
сцена Будинку культури та «Сон-Мрія або казка Зеленого гая» Олена Пчілка у неділю (22.07) о 13:00 сцена Будинку культури. 

http://content/teatralna-studіya-lyalkovі-skhodinki

Ндл, 11/06/2017 - 00:18

Сайт знову працює!

Друзі наш сайт знову працює! Отож маленькими кроками і власними ручками будемо його наповнювати! 

Чекайте в скорому вже тут програму фестивалю та вісі-всі новини, а їх у нас багацько! А найголовніше не забувайте що ми збираємо кошти нанаш фестиваль! 

https://biggggidea.com/project/8-mizhnarodnij-dityachij-teatralnij-festival-ptah/

https://facebook.com/festptah/
https://instagram.com/festptah
https://vk.com/festptah
http://www.bird-fest.org/

#spilnoptah17
#festptah17
#festptah

Ндл, 31/05/2015 - 11:15

УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ ПТАХ 2015

ТЕАТРАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ:

 

"Hillersche Villa" (м. Гросшьонесдорф, Німеччина):

https://www.youtube.com/watch?v=F46VCNF7clE

Театральна студія працює на базі культурного центру Begegnungszentrum Großhennersdorf і заняття проводяться по особливому. Тут вчаться, граються, відкриваються, відпочивають і творять, думають і відчувають. Колектив складається із різної цільової групиі: діти, підлітки, молоді люди, люди з обмеженими можливостями, люди похилого віку, сім’ї, і мультиплікатори.

Тут створюються сцени та історії з реального життя, які реалізовані під професійним керівництвом театральних педагогів. З конкретних освітніх ресурсів театральної гри, учасники розвивають соціальні навички, такі як творчість, виразність, сприйняття, зв'язок та навички роботи в команді, які мають важливе значення не тільки для театральної постановки, а й для повсякденного життя. Уява не знає меж!

Театрально молодіжне об’єднання "Катарсис" вистава "Попелюшка".

http://www.slideshare.net/ssuserc8a0aa/ss-32733586

Заснована 18 років тому. Основною метою роботи театру-студії є виховання дітей засобами театрально мистецтва. Програма передбачає цілий комплекс навчальних дисциплін, що розв’язують ряд творчих завдань: виховання художньої уяви; творчої ініціативи; емоційної гнучкості; культури мови; естетичних смаків та оцінок.

Щороку гуртківці беруть участь у концертах, конкурсах, семінарах, фестивалях, а також приймають активну участь у культурному житті міста, у масових заходах. Неодноразово займали призові місця або ставали переможцями.

У репертуарі театру є такі вистави: «Попелюшка» Є. Шварц: відбувся показ: школи Львова СШ№ 52, СШ№ 55, СШ № 44, СШ № 34, СШ№ 94, сиротинці, ЦДЮТ, фестиваль «Галицька Мельпомена» (2-е місце, диплом за кращу чоловічу роль);«Кольорові оповідання». (Мініоповідання керівника та студійців), «Патент». Л. Піранделло, «До Вас блаженна». С.Злотніков, «Підлітки». В. Гринак.

Зразкова театр-студія "Маленький принц" вистава "Неспляча красуня":

Студія заснована в 1978 році на базі театрального гуртка Рівненського палацу дітей та молоді. Діяльність студії полягає в навчальній та постановчій роботі. У складі студії є 7 навчальних груп. Вихованці яких, згідно навчального плану , опановують такі дисципліни як «майстерність актора», «пластика», «основи постановки голосу», «художнє оформлення вистави».

Театральна студія є постійним учасником ,дипломантом,володарем Гран-Прі багатьох Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалів. Зокрема це «Казковий карнавал» м. Львів , «Казка у гаю» м. Львів , «Маски Мельпомени» м. Харків , «Птах» Нижнє селище , «Паралельні світи» м. Барановичі Білорусь, «Фестиваль дитячої творчості» м. Кіровоград, «Славянський Олімп» Болгарія, «Декламація слова» м. Кремніца Словаччина.

На фестивалі «Птах» ми хочемо представити увазі глядачів дитячу казку Володимира Ілюхова « Неспляча красуня». Це весела історія про незвичайні пригоди красуні та піратів, про велику силу дружби ,про віру в те , що завжди можна стати кращим ,якщо ти тільки захочеш змінитись .

Харківська школа сучасних театрально-сценічних напрямків вистава "Скоморохи":

ttps://www.youtube.com/watch?v=3BRssUci4-U

7-ий клас театрального відділу. У колективу немає спеціальної назви, тому що в школі дитячих театрів стільки ж, скільки і театральних класів. Тут діти навчаються акторській майстерності, хореографії, сценічній мові, вокалу, сценічному руху, вивчають історію мистецтв та театру. Кожен рік ми випускаємо виставу та показуємо її дітям м. Харків та виступаємо з нею на різних конкурсах та фестивалях.

 

Театр-студія "Чіґа-Біґа":

http://bird-fest.org/chiga-biga

Театральний колектив створений на базі сільського Будинку культури дітьми для молоді та дорослих. Основною метою студії є крок до роздумів для глядача та акторів, саме тому більшість вистав зачіпають філософську, політичну та соціальну тематику. Через гру ми вчимось жити та даємо можливість побути у справжньому театрі - місці для роздумів, переосмислень та правди, яка актуальна саме зараз і саме тут.

На фестивалі "Чаґа-Біґа" представить дві вистави: "Варшавський набат" та "Синій птах".

Творче об’єднання "Йо":

https://vk.com/club43071294

Це об'єднання молодих та креативних людей, які допомагають будь-якому Вашому святу стати веселішим!

Ми клоуни і всі про це знають!

 

Втр, 19/05/2015 - 11:12

VII Міжнародний дитячий театральний фестиваль ПТАХ

Пн, 20/04/2015 - 10:09

Фото-конкурс "Дивись!"

Запрошуємо Всіх стати учасником фото-конкурсу, який відбудеться в рамках фестивалю у 2015 році.

Основна мета проекту: мотивування молоді брати активну участь у різноманітних творчих проектах району та підвищити мистецький потенціал народу.

Умови конкурсу: з 20 квітня по 24 травня подайте на електронну адресу festptah@gmail.com нову або стару ( зняту до 1980 року ) фотографію на якій зображені діти та отримайте цінні подарунки.

Жюрі конкурсу відбиратиме знімки за критеріями: якість знімку, побудова композиції, інноваційний підхід.

Номінації конкурсу:
- найкраща нова фотографія зроблена лише молоддю та дітьми ( за використання чужого знімку учасник автоматично знімається з конкурсу);
- найкраще "старе" (знята до 1980 року);
- фото "глядацькихсимпатій".

5 - 7 червня найкращі 50 фото-робіт будуть представлені на виставці в с. Нижнє Селище, серед яких відвідувачі обиратимуть голосуванням фотографію, яка їм найбільше сподобалась.

7 червня - відбудеться нагородження переможців за номінаціями:
- найкраще "старе" фото - грошовий приз 50 USD;
- найкращий новий знімок - 8 квитків у санаторій-профілакторій "Теплі води", с.Велятино + спеціальний приз від організаторів фестивалю Птах;
- фотографія - "глядацькі симпатії" - 2 квитки у санаторій-профілакторій "Теплі води", с. Велятино.

Якщо Ви вмієте бачити цікаві моменти із життя дітей та зберігати їх не лише у Вашій пам’яті, але й фотографувати їх поспішайте стати одним із переможців конкурсу та увійти до іторії фестивалю ПТАХ!

Птн, 13/03/2015 - 15:09

Дивуйтесь та Захоплюйтесь!

Дитячий театральний фестиваль "Птах" продовжує поєднувати різні регіони та небайдужих митців у вільному світі дитинства. Важливо щоб бажання дітей та молоді були почуті, щоб їхні дії та думки були втілені в прекрасному.

5 - 7 червня 2015 року на території Нижнього Селища в Закарпатті відбудеться справжня мистецька ярмарка на якій за усмішку діти різного віку зможуть придбати різні навики, насолодитись вуличними виставами, потанцювати із народними музиками та зануритись у різноманіття казкового дитячого світу.

Оргкомітет фестивалю оголошує пошук колективів, митців та волонтерів, які мають бажання надихати та творити мисляче, творче суспільство разом з нами. Ми відкриті для художників, які мають бажання реалізувати свій мистецький потенціал, залишаючись вірними емоціям, навчанню та грайливим потребам дітей.

Також в рамках фестивалю відбудеться Волонтерський табір "CoMotion" (01.06.2014 – 08.06.2013):

В 2015 році волонтери фестивалю не лише будуть займатись організацією фестивальних майданчиків, створенням комфорту для учасників, а саме регулюванням роботи сцени, вуличних майстерень, чергуванням на кухні, але й приймуть участь в будівництві мотузкового парку для дітей на території села Нижнє Селище та візьмуть безпосередню участь у творчій програмі свята. Під-час табору для волонтерів пройде майстер-клас по форум театру від "Театр для діалогу" м. Київ, на якому за 4 дні буде створена вистава, яка розкриє думки та бажання молоді, щодо теперішнього та майбутнього життя в Україні.

- навчальна практика у волонтерській роботі;

- будівництво мотузкового парку на території села Нижнє Селище;

- проведення майстер-класу із Форум театру;

- створення спільного перформансу про важливість почути бажання дітей та молоді, щоб їхні дії та думки були втілені в прекрасному.

- проведення майстер-класів із теоретичною та практичною частиною по облаштуванню фестивального майданчику (будівництво ігрової зони, місця для проведення театрального ярмарку, вуличних вистав, майстер-класів, підготовка приміщень для виступів театральних колективів);

- обмін досвідом у волонтерській роботі;

- залучення молоді з інших регіонів до організації та проведення фестивалю;

- обмін досвідом в роботі над організацією массових культурних заходів;

- створення декорацій для проведення фестивалю (встановлення мобільної сцени, побудова інсталяцій та ігрових майданчиків, оформлення відкритої бібліотеки та художнє оформлення фестивального майданчику).

(кількість залучених осіб – 20-25)

Якщо Вам цікаво прийняти участь у VII Міжнародному дитячому театральному фестивалі "Птах" та волонтерському таборі "CoMotion":

Учасникам, митцям колективам:

- надішліть на електронну адресу festptah@gmail.com коротке резюме Вашої роботи (колективу), фото та відеоматеріал Вашої роботи;

- всі заявки прийматимуться до 20 березня 2015 року, кількість місць обмежена.

Волонтерам:

- надішліть на електронну адресу festptah@gmail.com коротке резюме та мотиваційний лист, у довільній формі до 12 квітня 2015 року.

Умови участі у фестивалі:

- харчування та проживання організатори фестивалю надають безкоштовно;

- транспортні витрати організатори свята не оплачують.

Чекаємо на Ваші відгуки і будемо раді співпрацювати з Вами.

Створимо майбутнє разом!!!

Ндл, 14/04/2013 - 14:03

VI фестиваль "ПТАХ"

 

 

Жодної комерції та конкуренції, лише вільний простір для балансування серед творчих променів ідеї. 

Вже вшосте на території невеликого села в Закарпатті зберуться митці-інтузіасти з України та Європи, щоб створити свято для дітей. 
Вони не просто веселитимуть дітей, а навчатимуть їх різним навичкам з театрального, циркового, образотворчого мистецтва та хореографії. Всі хто приїжджає на фестиваль - це люди яким не байдужий естетичний розвиток дітей, які готові викладатись на всі 100 % заради розширення знань як малечі так і своїх. 
Щороку на святі збирається близько 100 митців професіоналів та аматорів і 3000 дітей, які поринають в казковий світ креативу. Ніхто нічого не платить всі заходи є відкритими для будь-якої аудиторії, тому частими гостями фестивалю є малеча з малозапезпечених сімей, діти з вулиці та з особливими потребами. 
Напротязі останніх 4 років, коли Європа поринула у кризу стало важко знайти підтримку від грантодавців та держави для проведення дитячого фестивалю. Тому ми звернулись до всіх за допомогою і віримо в те, що є люди яким небайдужий розвиток нашого творчого майбутнього. "Птах" - побудований мріями дітей та силою митців-волонтерів і готовий виконувати бажання всіх хто цього потребує.

 

Втр, 22/05/2012 - 21:09

9 червня 2012 Дитяче театральне свято «Ґудзик»

Ґудзик-пудзик розгойдався,
із ниточки обірвався,
упав на цибулю -
набив собі ґулю!
Пані з Вишкова йшла,
того ґудзика знайшла:
- Гарний ґудзик, далебі!
Я візьму його собі!


Дитяча творчість — це дивовижне дійство та безліч позитивної енергетики. Коли дитинка посміхається  -здається, що навіть хмари зникають з небес. Запалити очі малечі може лише прекрасне, а театр- це інструмент, що його створює. Він поєднує в собі всі мистецтва і навчає не лише бачити красу, а й творити її.. Саме тому ГО «Молоток», що року дарує «чудо» для маленьких акторів, художників, музикантів.
Вже на протязі шести років громадська організація «Молоток» займається впровадженням та популяризацією мистецтва в с. Нижнє Селище: майстер-класи з різних видів мистецтва (театр, автентичний спів, сучасний танець, розпис по склу і багато інших), драматичні вистави на базі театр-студії «Чіга-Біга», тематичні вечірки із залученням колективів різних музичних напрямків, «Мистецький дитячий куточок» на базі сільського БК, який діє постійно та Дитячий театральний фестиваль «Птах» (2007 — 2011) про який відомо не лише у Закарпатті.
З 2012 року ХРГО «Молоток» розширяє географію своїх дій на інші села району, щоб  залучити більше сільської молоді та дітей до театрального мистецтва і розпочинає новий проект, під назвою «Ґудзик». Тепер кожне село зможе влаштувати свято для малюків та . засвітити сонечко з щирих дитячих посмішок.
Першою сорочкою для «Ґудзика» стало смт. Вишково — активне, роботяще коло де творять різні народи. Саме там 9 червня 2012 року, на протязі цілого дня відбуватиметься відкриття нового театрально-мистецького свята для малечі.
На території Вишківської школи №1 з 12.00 і до 22.00 бурлитиме дитяча творчість: вистави для дітей та від дітей (театр-студія «Чіга-Біга», арт-студія «Фігліш-М», клоунське творче об'єднання «ЙО!»), концертна та розважальна програма де виступатимуть, як місцеві таланти так і вже визнані у світі музики, майстер-класи з прикладного мистецтва, виготовлення ляльок, основ пантоміми, гриму, акторської майстерності, циркової майстерності, сучасної хореографії від запрошених спеціалістів з України, Німеччини, Великої Британії, виставки фотографій дітей, веселі каруселі і безліч посмішок від «ґудзиків».

Запрошуємо всіх пришити перший театральний «Ґудзик» на карті Закарпаття.